top of page

Polerowanie zegarków

Z racji codziennego użytkowania na prawym lub lewym nadgarstku zegarki są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy chwila nieuwagi, by na kopercie lub szkle pojawiła się rysa, która powoduje dyskomfort w odczytywaniu czasu czy burzy wrażenia estetyczne. Właściwie przeprowadzone polerowanie zegarków pomoże pozbyć się problemów, a urządzenie odzyska dawny blask.

Zadanie dla profesjonalistów

Polerowanie zegarków usuwa zanieczyszczenia, rysy czy wgłębienia nie tylko na deklu czy kopercie. Zabieg ten wykonuje się również na bransolecie. Efekt wygładzenia poszczególnych elementów sprawia, że sprzęt wygląda jak nowy. Czy każdy czasomierz można w ten sposób odnowić? Nie, wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonany. Dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonemu zegarmistrzowi. Dzięki temu uniknie się zdarcia dodatkowych warstw na obudowie czy uszkodzenia szkiełka.

Polerowanie zegarków pozwala utrzymać funkcjonalność sprzętu na należytym poziomie. Warto więc regularnie oddawać czasomierz w ręce specjalistów.

Uzyskaj ofertę cenową

Dziękujemy za przesłanie! Wkrótce specjalista skontaktuje się z Tobą!

bottom of page