top of page

Renowacja zegarka

Usterka nie zawsze oznacza obowiązek wymiany na nowszy model i kosztowne zakupy. Właściwie przeprowadzona renowacja zegarka – wymiana paska, baterii czy tarczy - może stać się szansą na kolejne użytkowanie urządzenia przez lata. Na co zwrócić uwagę, wybierając punkt serwisowy?

Zadbaj o baterię

Usługi przy zegarkach to najczęściej wymiana baterii. Niezależnie od tego, jaki typ czasomierza się nosi, warto dokonywać jej w profesjonalnym serwisie. Dzięki temu można mieć gwarancję, że sprzęt posłuży nam jeszcze wiele lat, a zegarek nie straci np. na wodoodporności. Zegarmistrzowie dysponują bowiem specjalistycznymi maszynami do zamykania i otwierania urządzenia.

Stary pasek jak nowy

Często dokonujemy również wymiany pasków. Nawet te wykonane z najbardziej ekskluzywnych materiałów ulegają przecieraniu. Tańszym zabiegiem niż kupno nowego zegarka będzie z pewnością wymiana paska. Na jaki? Jego kolor i faktura zwykle zależą od tego, w jakim stylu utrzymane są tarcza i wskazówki. Można też mieszać barwy – i producenci, i zegarmistrzowie nie boją się tak modnych dzisiaj kontrastów. Wybór należy do właściciela. Nasi pracownicy chętnie też doradzą najlepszy materiał i dopasują odcień. 

Dbaj lub stwórz rodzinną tradycję

Zegarek na rękę jest nie tylko dodatkiem do zarówno damskich, jak i męskich stylizacji, ale przede wszystkim ważnym elementem użytkowym codzienności.  Warto więc regularnie poddawać go renowacji i nie czekać na większe uszkodzenia. Należycie restaurowany może stać się dodatkiem przekazywanym z pokolenia na pokolenie i stanowić ważną, rodzinną tradycję. 

Uzyskaj ofertę cenową

Dziękujemy za przesłanie! Wkrótce specjalista skontaktuje się z Tobą!

bottom of page